Hakkımızda

Hakkımızda

 Hakkımızda

; SONAT AMBALAJ ÇÖZÜMLERİ, Kağıt Petek Panelden; Karton Palet ve Karton Sandık gibi kağıttan imal edilen ambalaj ve destek ürünleri üretmek üzere kurulmuştur. Üretimimiz Eskişehir'de başlamıştır artan talep doğrultusunda lojistik olarak üretim faaliyetine başlanmış olup, satış-pazarlama ve ihracat faaliyetleri yürütmektedir. 

Satış ve Pazarlamasını yaptığımız, tüm nihai ürünlerin yapısında hammadde olarak kullanılan “Mukavemetli Kağıt Petek Panel” ürünü, benzer ürünler arasında Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğini korumaktadır. Yapısı itibariyle direnci oldukça yüksek olan bu ürün, paletlerimizde 500 kg’dan 1500 kg.a kadar standart üretim, 1500 kg.dan 2500 Kg.’a kadar özel üretilmiş paletlerimiz dinamik yük taşıma kapasitesine olanak tanımaktadır. Ayrıca Kağıt Panellerimiz, yine yapısı itibariyle iç mimari uygulamalardan, reklamcılık sektörüne, mobilyadan ambalaja, lojistikten inşaat sektörüne kadar çok geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.
Bununla birlikte, ekonomik olması nedeniyle, çokça tercih edilen Petek Panel ürün portföyümüze dahil olmuştur. Bu paralelde 500 Kg. ve daha hafif yükler için ekonomik tipte Karton Petek Panel Sandık üretimine geçilmiştir.
Yine dünya çapında ilk ve tek olma özelliği ile benzerlerinden yapısal olarak ayrılan, çok özel nano ve sano teknolojik buluşları ürünlerinde uygulayabilmektedir.