PETEK PANEL SANDIK

Ambalaj Sandığı

Sonat Ambalaj olarak son derece kullanışlı ambalaj sandıklarını ekonomik, sağlam ve ergonomik yönleriyle sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda üretimini yapmaktayız. Ambalaj sandıkları, ambalajlarınızın üretim modelleri ne olursa olsun, onları bir arada tutabilmenize olanak tanır ve daha profesyonel bir depolama servisi için gereklidir.

Her ebat ve derinlikte üretebileceğimiz ambalaj sandıkları hafif ve kullanışlıkları doğrultusunda mekandan tasarruf ve koruma sağlamaktadır. Taşıma kapasitesi ihtiyaç doğrultusunda belirlenir.

İthalat ve ihracat sandıkları

Ambalaj sandıkları, ürünün kullanım alanına göre farklı formları vardır. İthalat ve ihracat sandıkları olarak öne çıkan bu modelde uluslararası ticaret firmalarının lojistik ihtiyaçları doğrultusunda kullanımı söz konusudur. Ürünlerin sağlam bir ambalaj içerisinde çok uzun bir süre yolda olsa dahi zarar görmeyecek şekilde konumlandırılması, ancak kaliteli bir ambalaj sandığı ile mümkün. Sonat Ambalaj olarak ambalaj sandıkları noktasında kaliteli ürünleri müşterilerimize sunuyoruz, her segmentte firma ile çalışarak, onlarca referans elde ettiğimiz ambalaj sektöründe her zaman daha iyisini üretmek için çabalıyoruz.

-%100 Geri Dönüşümlü hammadde kullanılarak imal

edildiğinden çevre dostudur.

-ISPM 15 standardına tabi değildir. Isıl işlem

gerekmez.

-Ahşap ve plastik paletlere göre daha ekonomik
olup, fiyat avantajı sağlar.

-Ahşap ve plastik paletlere göre daha hafif, brüt
ve net kiloda daha fazla yük taşınmasını sağlar

-Ölçü esnekliğine sahiptir. İstenilen ölçülerde
imal edilebilir

-Palet ayağı takılarak kullanılabilir,
Palet maliyetini düşürür.

-Demonte olarak sevk edildiğinden nakliye ve
depolamada kolaylık sağlar.