KARTON PETEK PANEL

Karton Petek Panel

Ürünlerin ambalajlanması, saklanması ve nakliyesi aşamasında her zaman standart teknolojiler yeterli olmamaktadır. Ürün ambalajlama konusunda gelişmiş üretim teknolojisi ile en çok tercih edilen kartonlamalardan birisi de karton petek paneldir. Peki karton petek panelin yapısı nasıldır ve bir ürün için neden önemlidir? Karton petek panelde fiyat ortalamaları nedir?

Sık örgü, dirençli yapı

Sık örgü yapısından dolayı bal peteği görünümüne sahip olan mukavva materyali ile eşdeğer ağırlıklarda olmasına rağmen, neredeyse ahşap kadar dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu da karton petek panelleri birçok sektör için çekici kılmaktadır. Taşıma aşamalarında ürünlerle ilgili problemler yaşanmaması herkesin isteğidir, bunun için ürünün ihtiyacı olan mukavemet yapısına sahip olan yapılar tercih edilmeli. Karton petek de bunlardan birisidir.

Taşıma gücü yüksek

Sonat Ambalaj olarak dikey taşıma gücü yüksek olan bu ürünlerimizi isteğiniz doğrultusunda hizmetinize sunmaktayız. Ekonomik yönüyle göze çarpan ürünlerimiz dayanıklılığı sayesinde kullanımında memnuniyet bırakmaktadır. Standart petek panellerin yanı sıra, ürünlerinize özel bir yapıda panel arıyorsanız yapmanız gereken bize ulaşarak talep ettiğiniz petek panel ile ilgili bilgi vermek. Ardından da hızlı bir inceleme sonrası ürünün hazırlanıp teslim edildiğini göreceksiniz.